Ізолятор генератора

Схема роботи генератора передбачає, що на якір подається напруга для збудження в його обмотках магнітного поля. Так як якір - це обертається деталь, то подача на нього електричного струму проводиться за допомогою щіток, які контактують з колекторним кільцем, встановленим на якорі. Щоб це кільце ізолювати від самої конструкції якоря, воно монтується на ізолятор генератора, який представляє собою циліндричну порожнисту деталь, насаджують на вал якоря. Виконується вона з діелектрика.
Ізолятор генератора, купити який ви можете в автомагазині Моторкрафт, рідко виходить з ладу. Вона не обертається щодо вала, що не піддається зносу. Основна причина виходу її з ладу - щітки перетирають коллекторное кільце і дістають до діелектрика. Тому при заміні щіткового вузла уважно огляньте коллекторное кільце і при необхідності замініть його і ізолятор.
Друга причина заміни - розтріскування після тривалої експлуатації. Але це відбувається вкрай рідко.
У разі необхідності заміни необхідно спочатку зняти щітковий вузол, потім колекторні кільця (верхнє і нижнє). Для цього необхідно обережно постукати по ним молотком і потім збити їх з вала за допомогою дерев'яної надставки. Потім тією ж надставкою знімаємо ізолятор генератора. Робота вимагає акуратності і краще для цього звернутися в автосервіс.
Радимо вам для заміни підбирати продукцію відомих брендів, так як процес заміни досить трудомісткий і не хочеться повторювати його ще раз.
Купити ізолятор генератора в інтернет-магазині Motorkraft
Чому наш автомагазин? Причин кілька:
1. Пропонуємо тільки сертифіковані якісні запчастини. Ізолятор генератора конструктивно проста деталь. Її надійність багато в чому визначається саме матеріалом діелектрика, якість якого на око не визначити. Тому необхідно покладатися на репутацію бренду. Ми пропонуємо продукцію таких виробників, як CARGO, DENSO, WAI, ZEN і ін. Також у нас ви можете ізолятор генератора купити під маркою безпосереднього виробника автомобіля, тобто оригінал.
2. Завдяки спеціалізації на автозапчастини для електричних систем автомобіля у нас ціни нижчі, ніж в інших автомагазинах на подібний товар.
При будь-яких ускладненнях звертайтеся до наших менеджерів. Професійна консультація гарантована.