Запобіжник стартера
Запобіжник стартера


Реле стартера (запобіжник) є компонентом, що відповідає за протікання струму від батареї до стартеру. Його завдання - включити вільний струм, коли водій автомобіля, бажаючи запустити двигун, повертає ключ запалювання або натискає кнопку запуску. Хоча реле відносяться до невеликих, а іноді і недорогим елементам, вони надзвичайно важливі для правильної роботи пускової системи, і її відмови часто плутають з виходом з ладу самого стартера.

Принцип дії


Запобіжник стартера - це не що інше, як електричний або електронний пристрій, метою якого є зміна стану в одній або декількох вихідних ланцюгів. Завдяки йому можна вільно і тимчасово контролювати струм і напруга, а також тиск і температуру. Сьогодні на ринку існує багато типів реле. Серед них можна згадати, серед іншого: електромагнітні, теплові, вимірювальні, запобіжні, пріоритетні та тимчасові реле. Завдяки цьому вони можуть бути повністю адаптовані до функції, яку вони повинні виконувати.

Таке захисне реле працює дуже точно, позитивно впливаючи на комфорт користувачів і ергономіку системи, частиною якої вона є.

Але як виглядає його робота? Реле реагує на зміни напруги, струму, температури або тиску. Якщо параметр, на який реагує реле, перевищує зазначену норму, вихідна величина різко змінюється. Як правило, це зміна, яке включає або відключає доступ до електрики або даної функції.

В даний час такі реле можна використовувати навіть в найскладніших процесах. Більш того, реле також мають низькі експлуатаційні витрати. Не дивно, що вони так широко використовуються.

Якщо у нас немає знань про захисні стартерних реле, то вибір правильного типу і параметрів може бути проблематичним. Тому в цьому випадку кращим рішенням буде звернутися до допомоги професіоналів, які чудово знають, яке реле буде працювати в даній системі і допоможуть при продажу.

Крім того, варто пам'ятати, що неправильна робота реле може привести до серйозного пошкодження електронних систем або електричних пристроїв стартера, в яких воно використовується. Саме тому варто робити ставку на пристрої відомих і шанованих виробників, які пропонують реле з матеріалів найвищої якості. На щастя, в наші дні хороші склади і магазини електротоварів мають дуже широкий вибір і знайти ідеальний пристрій не повинно бути проблемою.

По суті важко уявити правильне функціонування стартера без такого реле. Ці відносно недорогі і невеликі пристрої грають дуже важливу роль в сучасному автомобілі, сприяючи комфорту, ефективності і безпеки водіння.

Бренди, які можна купити в магазині Motorkraft


CARGO.


DUCELLIER.


VALEO.


CAV1.


Замовте запобіжник стартера в інтернет-магазині Motorkraft. При цьому ціна пристрою приємно порадує вас своєю доступністю.