Категорії

Моторкрафт є спеціалізованім інтернет-магазином автоелектрики. У нас ви зможете купити такі категорії автомобільних вузлів:
· Генератори;
· Запчастини до генератора
· Стартери;
· Запчастини до стартера;
· Система кондиціювання авто;
· система запалювання;
· рульове управління;
· Датчики;
· Паливна система;
· Підшипники.
Наявність повного асортименту запчастин для стартерів і генераторів дозволяє швідко зробити їх ремонт, тим самим заощадивши, не купуючи вузол в зборі. У разі неможливості відновлення у нас ви придбаєте ці вузли для будь-якої моделі автомобіля.
Перелічимо основні особливості нашого прайса:
1. Різноманітність брендів і продукції. У нас представлена ​​продукція європейських, американських, корейських, японських і китайських брендів. Це дозволяє покупцеві вибрать найбільш підходящу йому позицію прайса з точки зору надійності і ціни. У нас є, як оригінальні деталі, так і їх аналоги від відомих виробників для вторинного ринку.
2. Весь товар сертифікований. Купити в Motorkraft - це купити у надійного продавця. На всі запчастини поширюються гарантійні терміни виробника.
3. Простота навігації. Усі позиції розбиті на категорії, групи і підгрупи. Все інтуїтивно зрозуміло і усі запчастини для генератора або стартера знаходяться в пару кліків.
4. Інформативність. Кожна позиція прайса має вичерпуючу інформацію - бренд-виробник, технічні характеристики, для яких моделей автомобілів підходить, аналоги. Це дозволяє покупцеві зробити оптимальний вибір.
5. Всебічна консультаційна підтримка. Наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібні запчастини, розкажуть про їх особливості, переваги та недоліки, проконсультують, як оформити замовлення.
6. Ціни. У своїй групі автозапчастин (автокондиціонерів, датчики, стартера, генератори) в Україні наш інтернет-магазин пропонує одні з найнижчих цін, а за багатьма позиціями самие низькі. З нами ви економите.
Ми працюємо з усіма регіонами страни. Наявність власного складу з найбільш ходовими деталями дозволяє нам багато замовлень Виконуемо в самі стисненні терміни - відвантаження на наступний день після оформлення. Відправлення здійснюється Новою Поштою. За Києва самовивіз або доставка кур'єром.