Паливна система

Паливна система призначена для зберігання палива та забезпечення подачі в двигун автомобіля. Основними її компонентами є:
· Бак для бензину/дизпалива;
· паливний насос;
· датчик рівня палива;
· система впорскування (карбюраторна/інжекторна/дизельна);
· витратомірвоздуху - вимірює об 'єм повітря, що надходить у рухову установку, і передає ці дані в електронний блок управління, який розраховує необхідну подачу палива для оптимального його згоряння;
· фільтри - паливний і повітряний.
Як бачимо, робота системи подачі палива безпосередньо впливає не тільки на можливість автомобіля рухатися, але і на його витрату палива, а значить вартість експлуатації. Наприклад, засмітилися форсунки інжектора і паливо стало погано розпорошуватися, а значить неповністю згорати. Або витратомір повітря став некоректно працювати, передаючи в блок управління неправильну інформацію, на підставі якої в двигун стало надходити більше/менше палива, ніж необхідно для оптимального його згоряння.
Можливі несправності паливної системи та їх ознаки
1. Двигун не заводиться або автомобіль рухається ривками.
Причини:
· Некондиційне паливо;
· засмічений паливний фільтр;
· несправний паливний насос;
· забруднення системи впорскування;
· несправний датчик рівня палива.
2. Двигун не розвиває потужності, відсутня динаміка.
Причини - ті ж, що і в попередньому випадку плюс некоректна робота електронного блоку управління.
3. Збільшена витрата бензину/дизпалива
Причини:
· Некондиційне паливо;
· знос двигуна (слабка компресія);
· несправний витратомір повітря.
Як бачимо, в більшості випадків причиною цих неприємних явищ є несправність елементів системи подачі палива. Для усунення несправності необхідний їх ремонт або заміна, що передбачає покупку запчастин.
Де купити запчастини для паливної системи в Києві
Купуючи автозапчастини, автовласник намагається вирішити два завдання:
· купити якісні потрібні деталі та вузли автомобіля;
· купити за мінімально можливою ціною.
Ще раз акцентуємо увагу, вирішувати проблему автозапчастин необхідно комплексно. Купівля дешевих автозапчастин у невідомого продавця практично гарантовано обернеться повторним ремонтом і добре, якщо поломка автомобіля не посилиться. Плюс додатковий час і витрачені нерви.
Ми пропонуємо купити автозапчастини для паливної системи автомобіля в нашому спеціалізованому магазині автоелектрики Motorkraft. Наші переваги:
1. Ми довгий час знаходимося на ринку, що красномовно говорить про якість надаваних нами послуг.
2. Великий асортимент автозапчастин для будь-яких моделей авто від відомих виробників - Bosch, Valeo, Vemo, Hella та ін. Всі вузли і деталі сертифіковані. Вигідні ціни. Ми довгий час безпосередньо працюємо з великими оптовими дилерами і купуємо автозапчастини оптом. Завдяки цьому ми маємо хороші знижки, що благотворно позначається на наших відпускних цінах.