Підшипники

Хтось влучно назвав підшипники головними коліщатками цивілізації. І дійсно, сьогодні без цих невеликих, але дуже технологічно складних виробів не обходиться практично жоден агрегат. Безліч підшипників є і в будь-якому автомобілі. І ці деталі є одними з найбільш високонавантажених. При виході їх з ладу, ремонту вони не підлягають і замінюються на нові. А тепер докладніше розглянемо, де в автомобілі знаходяться підшипники.
підшипник генератора
У стандартному автомобільному генераторі два кулькових підшипника - передній і задній. У них обертається ротор, завдяки чому в обмотках статора виникає електричний струм для живлення бортових систем. З огляду на, що при русі автомобіля генератор працює завжди (точніше, при роботі двигуна) і означає, обертається його ротор, навантаження на підшипники велика. Тому одна з найчастіших причин виходу з ладу цього вузла - знос підшипників. Про це ви дізнаєтесь по характерному шуму і стуку. Зволікати з їх заміною не варто. Вони можуть заклинити або розсипатися, що може привести до заклинювання ротора. А так як на нього крутний момент від коленвала буде передаватися, то можливо його повне руйнування. У кращому випадку порве приводний ремінь.
підшипник стартера
В стартере, як і в генераторі, підшипники необхідні для забезпечення обертання якоря (ротора). І одна з частих поломок цього агрегату - знос підшипників - переднього, який знаходиться в картері зчеплення, і заднього, що знаходиться в задній кришці стартера. Є варіанти стартера з постійним магнітом. У них є ще один підшипник - в передній кришці.
Існує кілька варіантів конструкцій з точки зору використовуваних підшипників:
· На підшипниках ковзання;
· На роликових підшипниках;
· На голчастих підшипниках.
На більшості моделей авто в стартер ставлять голчасті підшипники. Більш того, багато автомайстра радить при зносі підшипників ковзання в процесі ремонту замінювати їх на голчасті підшипники, так як останні мають більший ресурс роботи.
Де купити автомобільні підшипники
При певних навичках і наявності інструменту, можна і самому зробити заміну підшипників генератора і статора. Або звернутися в автосервіс. Але в будь-якому випадку необхідні нові підшипники. Де їх найкраще купити? Звертайтеся в київську компанію Моторкрафт! Причин для цього декілька:
1. Наша компанія займається продажем автозапчастин, переважно автоелектрики (а стартер і генератор - це електромеханічні вузли) з 2011 року. Цей строк цілком достатній, щоб зрозуміти, Motorkraft - це серйозна компанія, що пропонує якісні автозапчастини за вигідними цінами.
2. У нас ви можете купити підшипники в великому асортименті. Це стосується, як моделей автомобілів (є на будь-яку модель), так і виробників цих високотехнологічних деталей. У нас представлені такі відомі і шановні бренди, як BOSCH, SKF, DELCO REMY, HC-PARTS (компанія Holder Christiansen A.S.) і ін. Весь товар сертифікований.
3. Вигідні ціни. Проведіть невеликий моніторинг і переконайтеся, що в Моторкрафт купувати вигідно. Ми вже давно співпрацюємо з великими оптовими постачальниками і зуміли домовитися про продаж нам автозапчастин, включаючи підшипники за пільговими оптовими цінами.
4. Швидка доставка по Україні.
Також Motorkraft пропонує послуги якісного ремонту генераторів і стартерів, в тому числі заміну підшипників, на своєму добре оснащеному ділянці. Надішліть до нас поштою несправний вузол, і ми в найкоротші терміни його відновимо, поставивши якісні підшипники від відомого бренду (виробник буде з вами узгоджений).