Підшипник стартера

Підшипники стартера є одними з найбільш часто виходять з ладу деталей цього вузла. Залежно від конструкції їх кількість може бути різним. У найбільш популярних моделях їх три - голчастий опорний підшипник в задньої кришки стартера (тримає один кінець ротора електродвигуна), передній підшипник для другого кінця ротора і для осі Бендикс. Є стартери, в яких їх більшу кількість, наприклад, з редуктором.
Найбільш частими причинами виходу з ладу цих деталей є:
1. Недостатньо мастила в них. Особливо це стосується голчастого підшипника. Багато власників автомобілів скаржилися, що при розтині стартера і зняття задньої кришки вони не виявляли там мастила.
2. Заводський брак. В принципі, і перший пункт можна віднести до заводського браку, тільки самого стартера.
3. Знос внаслідок експлуатації.
4. Через пошкодження (деформації) корпусу стартера.
Про те, що з підшипником стартера щось не в порядку вам підкаже шум при роботі. Якщо не вжити заходів, то заклинить ротор електродвигуна (добре, якщо при цьому не згорить електродвигун) або Бендикс.
У разі необхідності заміни відразу виникає питання, де підшипник стартера купити. Розгляньте варіант нашого автомагазину.
Інтернет-магазин Моторкрафт - переваги
Наш магазин вже багато років спеціалізується на продажу всілякої автоелектрики (стартери, генератори, свічки запалювання і т.д.) і деталей двигуна. Така вузька спеціалізація дозволяє нам:
1. Пропонувати найбільш повний асортимент автозапчастин в даних сегментах для будь-яких моделей автомобілів в Україні. У нас ви знайдете продукцію, як іменитих дорогих брендів, наприклад, підшипники NSK або KOYO, так і менш відомих. Наш покупець має можливість купувати автозапчастини в різних цінових категоріях.
2. Пропонувати найвигідніший в Україні прайс. Хочете вигідно купити підшипники в Києві? Звертайтеся в Моторкрафт.
3. Забезпечувати повноцінну технічну консультацію. Наші менеджери детально роз'яснювати, ніж, наприклад, підшипники KOYO відрізняються від продукції NSK. Що краще використовувати при ремонті. Ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір.
4. Швидка і висилка замовлення.
Наш інтернет-магазин працює з усіма регіонами країни. Забрати замовлення ви можете самовивозом в Києві або отримати Новою Поштою.