Ремонт генератору


Ремонт генератора 12 Вольт 300грн
24 Вольта 400грнЗняття генератора з автомобіля в залежності від складності від 400грн.
Діагностика генератора з розбиранням і складанням (при ремонті безкоштовно) від 100грн.
Ремонт статора - перемотування (в залежності від амперажу) 750-1200грн.
Виїзд кур'єра до зручного для Вас місця (кур'єр забере агрегат для ремонту і привезе назад) від100грн
Якщо проводити ремонт генератора Київ не доцільно, ми запропонуємо обміняти генератор на відновлений або новий агрегат.


У Вашому місті немає майстра по ремонту генератора, не проблема! Ви можете відправити його зручною для Вас транспортною компанією.


Якщо вам необхідна допомога при ремонті генератора, то ви звернулися за адресою. Власноруч відремонтувати дану деталь автомобіля практично нереально. Для проведення подібної операції знадобитися скористатися спеціальним обладнанням, яке є тільки в спеціалізованих автосервісах, в тому числі і у нас.


Майстри нашої компанії готові виконати ремонт генератора авто, комбайна, навантажувача і навіть трактора. Ми займаємося реалізацією якісних деталей від таких світових виробників, як: DELCO, BOSCH, IKA, VALEO, DENSO і інших.


Що стосується самої процедури ремонту, то ми займаємося не тільки ремонтом генераторів, а й усіх його комплектуючих, серед яких:
• Обмотка статора
• Реле регулятор
• Обгінний шків (муфта)
• Підшипники.


Якщо ви не розраховували витрачати чималі гроші на покупку нової обмотки генератора, ми з радістю допоможемо вам. У нас ви зможете замовити перемотування статора генератора за оптимальною ціною. Навіть якщо генератор вашого автомобіля вже категорично не підлягає ремонту, ми можемо запропонувати вам придбати новий або зробити реставрацію старого з хорошою знижкою. Варто зазначити, у нас безкоштовна первинна діагностика автомобільних запчастин, в тому числі генератора.


Будь-які ваші запитання, щодо ремонту, покупки або заміни запчастин автомобіля, ви можете задати нашим менеджерам. Вони нададуть вам повну і вичерпну консультацію по необхідної деталі автомобіля або процедурі ремонту.


Ви можете вислати нам генератора вашого автомобіля через будь-яку транспортну компанію. У максимально стислі терміни ми проведемо його аналіз і виконаємо якісний ремонт. Якщо ви є фірмою, то ми готові запропонувати вам особливі умови співпраці. З ними ви можете ознайомитися в блоці «Партнерська програма».


Ми приймаємо на ремонт запчастини практично від усіх марок автомобілів, починаючи від Renault, SEAT, Skoda, Dacia, Dewoo, і, закінчуючи такими брендами, як Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, BMW, Cadillac. Співпрацюючи з нами - ви отримуєте високу якість обслуговування за прийнятну ціну.


Не бійтеся нам довірити ремонт генератора вашого автомобіля. Скориставшись послугами нашої компанії неодноразово, ви обов'язково зверніться до нас знову, адже якість виконаної роботи буде на вищому рівні.Україна, Київ, Академіка Каблукова 24