Система кондиціонування авто


Зараз автомобіль навіть вже середнього класу просто немислимий без системи кондиціонування повітря в салоні. Головним елементом системи є компресор, який практично повністю визначає її надійність і технічні характеристики. З огляду на, що він працює, з кінця весни і до початку осені, неважко зрозуміти, як інтенсивно витрачається його ресурс. І, дійсно, в середньому раз в п'ять років в цьому вузлі виникає проблема, для усунення якої необхідний ремонт. Його неможливо якісно виконати, без використання запчастин, які можна купити в інтернет-магазині Моторкрафт.
Для того, щоб ви ясно розуміли, що вам необхідно для відновлення кондиціонера, розглянемо принципову його пристрій, з яких вузлів він складається і які поломки в них можуть відбутися.
Пристрій автомобільного кондиціонера і основні його несправності
Цей пристрій включає:
1. Компресор кондиціонера авто, який забезпечує стиснення газоподібного холодоагенту і перехід його в рідкий стан. Це найскладніший і дорогий вузол, як і на нього запчастини. Компресор кондиціонера автомобільний може мати такі несправності:
A. Заклинювання, внаслідок попадання в нього бруду.
B. заклинювання, внаслідок втрати герметичності сальника і витоку масла.
C. Заклинювання внаслідок погіршення тепловідведення радіатора через його зовнішнього засмічення.
D. Поломка муфти компресора, яка забезпечує передачу крутного моменту від двигуна на вал компресора за допомогою шківа.
Основною ознакою несправності компресора авто є сильний шум від нього при включенні кондиціонера. Він може свідчити, що зносився підшипник шківа компресора або не тримає сальник. В останньому випадку на компресорі буде видно потьоки масла.
2. Випарник кондиціонера авто - вузол, в якому відбувається газифікація холодоагенту, тобто його випаровування. Цей фізичний процес супроводжується різким зниженням температури. За допомогою вентилятора через випарник, що фактично є теплообмінником, проганяється забортне або салонне повітря, яке після охолодження направляється в салон. Випарник знаходиться під панеллю приладів. Конструктивно являє собою оребрені алюмінієві або мідні трубки, що знаходяться в жорсткому каркасі.
Основні несправності випарника:
A. Втрата герметичності, що супроводжується втратою холодоагенту.
B. Засмічення.
У першому випадку салон буде погано охолоджуватися. У другому, в салоні з'явиться неприємний запах.
Радіатор кондиціонера авто - повна протилежність випарника. У ньому пароподібний холодоагент знову конденсується в рідину з виділенням відібраного в салоні тепла. Тому часто цей вузол називають конденсатором. Конструктивно радіатор і випарник схожі. Тільки останній розташовується перед радіатором охолодження двигуна, тому ці два вузли використовують один вентилятор.
Основні несправності радіатора кондиціонера:
A. Втрата герметичності.
B. Налипання зверху на нього бруду.
У першому випадку знову ж буде погано охолоджуватися салон. У другому ознака схожий, тільки, як правило, погане охолодження відбуватиметься при автомобілі, що стоїть.
Крім цих основних вузлів в систему кондиціонування повітря авто входять:
· Осушувач;
· Розширювальний клапан.
Купити запчастини для кондиціонера авто в інтернет магазині Motorkraft - переваги
Вище ми писали, що відновлення працездатності авто кондиціонера немислимо без заміни поламаних з ладу вузлів на нові. Вони багато в чому визначають якість ремонту і його ціну. Ми пропонуємо купити на компресор кондиціонера запчастини та інші необхідні комплектуючі в нашому інтернет магазині. Для цього є дві вагомі причини:
1. Ми спеціалізуємося на автоелектриці (а система кондиціонування авто відноситься до неї) тому у нас самий багатий асортимент запчастин, включаючи оригінальні, для цієї системи від ВСІХ ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ, і для ВСІХ МОДЕЛЕЙ АВТО. У нас ви можете купити підшипник шківа компресора кондиціонера будь-якого виробника, запчастини компресора кондиціонера на авто будь-якої моделі, безпосередньо сам компресор, випарник, радіатор, осушувач, розширювальний клапан і т.д. Великою популярністю у власників авто користується ремкомплект для компресора, в якому зібрані найбільш часто виходять з ладу комплектуючі - сальники, кільця, вкладиші і т.д. У Моторкрафт ви знайдете багатий вибір ремкомплектів різної комплектації для різних моделей компресорів. Також у нас можна замовити масло для кондиціонера авто - PAG 46, PAG 100, PAG 150 і ін.
2. Вигідна ціна. Хочете компресор кондиціонера авто купити по дійсно вигідною ціною? Звертайтеся в Моторкрафт! Це ж поширюється і на будь-які інші вузли і деталі цієї системи. Шків муфти компресора кондиціонера, радіатор, випарник, датчик тиску кондиціонера, розширювальний клапан - все це ви знайдете у нас і на все у нас дуже привабливі цінові пропозиції.
Тому якщо вам необхідно якісно і вигідно відновити систему кондиціонування будь-якої моделі авто з будь-яким кондиціонером (CARGO, LUCAS